مختصری از فعالیت ما

با توجه به نیاز روز افزون صنایع کشور به ارتقاء توانمندی ها و دانش پرسنل و تربیت نیروهای متعهد ، متخصص و کارآمد در زمینه های مورد نیاز صنایع و بازار ، آموزشگاه بازارآفرین با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای استان فارس و مجری آموزشی اتاق اصناف استان با مدیریت مهندس مرضیه فتحی ، دانش آموخته دانشگاه تهران ، به مطالعه نیاز های آموزشی و پژوهشی سازمان ها در حوزه های مختلف از جمله مدیریت ، بازاریابی و مالی پرداخته و منطبق با نیاز های سازمان ها با استفاده از اساتید مجرب از سراسر ایران برنامه های ویژه ای را طراحی و اجرا میکند تا با ارائه خدمات مبتنی بر بازار ، گوشه ای از خلاء بزرگ توانمندی نیروی کار در استانمان را جبران کند.

آموزشگاه بازارآفرین در سال ۱۳۹۶ پروانه تاسیس خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت کرده و در حال حاضر کلیه خدمات آموزشی خود را در قالب دوره ها و کارگاه های آموزشی تخصصی ، به عموم علاقمندان در حوزه های مختلف تقدیم میکند.

intro-v3-bg
مرضیه فتحی
موسس آموزشگاه

روش آموزش

محتوای برنامه های آموزشی بر اساس مجموعه تجارب به‌دست آمده از تحقیقات بازار و ارزیابی استعدادها و نیازسنجی آموزشی پیشنهاد و طراحی می‌شود.
استفاده از این منابع باعث شده است تا برنامه های آموزشی بر اساس واقعیت های بازار ایران و نیاز سازمان ها طراحی شده و از تاکید بیش از حد بر زوایای تئوریک مباحث ، پرهیز شود. حضور اساتید مجرب ، با سابقه درخشان در حوزه مدیریت و مشاوره ، باعث شده است مباحث جلسات آموزشی با مثالها و بررسی تجارب ، ملموس و قابل فهم‌تر شود.

فضای آموزشی

ارگان های طرف قرارداد با ما

تعدادی از همکاران ما